Het Schraperafdichting met referentie RIA-120X135X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 135 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
44 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?