Schraperafdichting RIA-120X130X7-FPM90
Verwijzing : RIA-120X130X7-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-120X130X7-FPM90 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 130 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-65X80X8-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-65X80X8-FPM
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    130  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving