Schraperafdichting RIA-10X20X5-7-PU94
Verwijzing : RIA-10X20X5-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-10X20X5-7-PU94 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-14X20X4-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-14X20X4-PU94
Lineaire Kogelbussen - KH1026-PP GEN
LINEAIRE KOGELBUSSEN KH1026-PP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    20  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving