Het Schraperafdichting met referentie RIA-10X16X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
32 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?