Schraperafdichting RIA-105X115X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-105X115X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-105X115X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 105 mm, een buitendiameter van 115 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30208-SKF SKF
KEGELLAGER 30208-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-35 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-35
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    105  MM
  • BUITENDIAMETER
    115  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    37  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving