Schraperafdichting RDP-12X22X7-9.50-NBR90
Verwijzing : RDP-12X22X7-9.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDP-12X22X7-9.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-3.5 GEN
KRALEN BA-3.5
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving