Schraperafdichting RDP-12X20X6-NBR80
Verwijzing : RDP-12X20X6-NBR80
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDP-12X20X6-NBR80 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (19 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-25 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-25
Ontvetter - BIKE-DEGRAISSANT-AEROSOL500ML-WD40 WD40
ONTVETTER BIKE-DEGRAISSANT-AEROSOL500ML-WD40
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    20  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDP
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving