Schraperafdichting RDI-85X99X8-11-PU97
Verwijzing : RDI-85X99X8-11-PU97
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-85X99X8-11-PU97 heeft een binnendiameter van 85 mm, een buitendiameter van 99 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kruipolie - 5L-WD40 WD40
KRUIPOLIE 5L-WD40
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    85  MM
  • BUITENDIAMETER
    99  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDI
  • HARDHEID
    97  S
  • GEWICHT
    49  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving