Het Schraperafdichting met referentie RDI-50X60X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
17 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?