Het Schraperafdichting met referentie RDI-45X68X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 68 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?