Schraperafdichting RDI-25X37X6-9-PU97
Verwijzing : RDI-25X37X6-9-PU97
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-25X37X6-9-PU97 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.