Schraperafdichting RDI-14X22X4-5.50-NBR90
Verwijzing : RDI-14X22X4-5.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-14X22X4-5.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.