Het Schraperafdichting met referentie RDE-95X107.20X7.10-12-PU94 heeft een binnendiameter van 95 mm, een buitendiameter van 107.2 mm en een dikte van 7.1 mm. Het is gemaakt van PU.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?