Schraperafdichting RDE-75X87X7-12-NBR90
Verwijzing : RDE-75X87X7-12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-75X87X7-12-NBR90 heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 87 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.