Het Schraperafdichting met referentie RDE-55X65.60X5.30-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 65.6 mm en een dikte van 5.3 mm. Het is gemaakt van NBR.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?