Schraperafdichting RDE-45X53X5-6.50-PU94
Verwijzing : RDE-45X53X5-6.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-45X53X5-6.50-PU94 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.