Het Schraperafdichting met referentie RDE-40X48X5-6.50-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
38 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?