Schraperafdichting RDE-32X40X5-7-PU94
Verwijzing : RDE-32X40X5-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-32X40X5-7-PU94 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.