Schraperafdichting RDE-25X35X6-8-NBR90
Verwijzing : RDE-25X35X6-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-25X35X6-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving