Het Schraperafdichting met referentie RDE-25.460X34.720X5.150-NBR90 heeft een binnendiameter van 25.46 mm, een buitendiameter van 34.72 mm en een dikte van 5.15 mm. Het is gemaakt van NBR.
11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?