Het Schraperafdichting met referentie RDE-22X28X4-6-PU94 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
32 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?