Schraperafdichting RDE-18X24.60X3.80-6-NBR90
Verwijzing : RDE-18X24.60X3.80-6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-18X24.60X3.80-6-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 24.6 mm en een dikte van 3.8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-96X2-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-96X2-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    24.6  MM
  • DIKTE
    3.8  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving