Schraperafdichting RDE-180X195X8.50-12-PU94
Verwijzing : RDE-180X195X8.50-12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-180X195X8.50-12-PU94 heeft een binnendiameter van 180 mm, een buitendiameter van 195 mm en een dikte van 8.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  12 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    180  MM
  • BUITENDIAMETER
    195  MM
  • DIKTE
    8.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    36  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving