Schraperafdichting RDE-13X20X5.50-7.30-NBR90
Verwijzing : RDE-13X20X5.50-7.30-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-13X20X5.50-7.30-NBR90 heeft een binnendiameter van 13 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Gladde V-snaren - A33-DUNLOP DUNLOP
GLADDE V-SNAREN A33-DUNLOP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    13  MM
  • BUITENDIAMETER
    20  MM
  • DIKTE
    5.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving