Schraperafdichting RDE-135X150X7-12-PU94
Verwijzing : RDE-135X150X7-12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-135X150X7-12-PU94 heeft een binnendiameter van 135 mm, een buitendiameter van 150 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    135  MM
  • BUITENDIAMETER
    150  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    30  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving