Het Schraperafdichting met referentie RDE-120X135X8.50-12-PU94 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 135 mm en een dikte van 8.5 mm. Het is gemaakt van PU.
10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?