Schraperafdichting RDE-12.760X20.420X4.770-PU94
Verwijzing : RDE-12.760X20.420X4.770-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-12.760X20.420X4.770-PU94 heeft een binnendiameter van 12.76 mm, een buitendiameter van 20.42 mm en een dikte van 4.77 mm. Het is gemaakt van PU.