Het Schraperafdichting met referentie RDE-110X125X8.50-12-PU94 heeft een binnendiameter van 110 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 8.5 mm. Het is gemaakt van PU.
8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?