Schraperafdichting RAK-90X110X10-PU94
Verwijzing : RAK-90X110X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-90X110X10-PU94 heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 110 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.