Schraperafdichting RAK-90X106X8-PU94
Verwijzing : RAK-90X106X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-90X106X8-PU94 heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 106 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-28X38X5-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-28X38X5-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    90  MM
  • BUITENDIAMETER
    106  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving