Het Schraperafdichting met referentie RAK-85X105X10-PU94 heeft een binnendiameter van 85 mm, een buitendiameter van 105 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?