Schraperafdichting RAK-80X100X10-PU94
Verwijzing : RAK-80X100X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-80X100X10-PU94 heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.