Schraperafdichting RAK-70X84X8-PU94
Verwijzing : RAK-70X84X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-70X84X8-PU94 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 84 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  48 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SQ Kogelgewricht - SQ012X1.75-C-RS GEN
Waterdicht
SQ KOGELGEWRICHT SQ012X1.75-C-RS
12 12
PAP Glijlager - PAP7040-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP7040-P20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    84  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    30  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving