Schraperafdichting RAK-50X65X7.500-PU94
Verwijzing : RAK-50X65X7.500-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-50X65X7.500-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 7.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    65  MM
  • DIKTE
    7.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving