Schraperafdichting RAK-45X55X4-0-PU94
Verwijzing : RAK-45X55X4-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-45X55X4-0-PU94 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6210-SKF SKF
KOGELLAGER 6210-SKF
Glijlager bronze - BNZ45-55-60 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ45-55-60
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving