Schraperafdichting RAK-44.45X57.15X7.95-0-PU94
Verwijzing : RAK-44.45X57.15X7.95-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-44.45X57.15X7.95-0-PU94 heeft een binnendiameter van 44.45 mm, een buitendiameter van 57.15 mm en een dikte van 7.95 mm. Het is gemaakt van PU.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30208-SKF SKF
KEGELLAGER 30208-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-38 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-38
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    44.45  MM
  • BUITENDIAMETER
    57.15  MM
  • DIKTE
    7.95  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving