Schraperafdichting RAK-44.45X57.15X6.35-0-PU94
Verwijzing : RAK-44.45X57.15X6.35-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-44.45X57.15X6.35-0-PU94 heeft een binnendiameter van 44.45 mm, een buitendiameter van 57.15 mm en een dikte van 6.35 mm. Het is gemaakt van PU.
  15 onderdelen op voorraad (17 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS3552 GEN
DUWSCHIJVEN AS3552
Auto afdichting - 12001889B-CORTECO CORTECO
AUTO AFDICHTING 12001889B-CORTECO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    44.45  MM
  • BUITENDIAMETER
    57.15  MM
  • DIKTE
    6.35  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    16  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving