Schraperafdichting RAK-38.10X50.80X7.93-0-NBR90
Verwijzing : RAK-38.10X50.80X7.93-0-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-38.10X50.80X7.93-0-NBR90 heeft een binnendiameter van 38.1 mm, een buitendiameter van 50.8 mm en een dikte van 7.93 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (17 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30204-J2-Q-SKF SKF
KEGELLAGER 30204-J2-Q-SKF
Kralen - BA-1.8 GEN
KRALEN BA-1.8
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    38.1  MM
  • BUITENDIAMETER
    50.8  MM
  • DIKTE
    7.93  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving