Schraperafdichting RAK-105X120X8-0-NBR90
Verwijzing : RAK-105X120X8-0-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-105X120X8-0-NBR90 heeft een binnendiameter van 105 mm, een buitendiameter van 120 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RDI-85X99X8-11-PU97 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RDI-85X99X8-11-PU97
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    105  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    60  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving