Het Pneumatische Afdichting met referentie T-DUO-P125-51 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 30 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?