Pneumatische afdichting PP-8X35X15-NBR
Verwijzing : PP-8X35X15-NBR
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-8X35X15-NBR heeft een binnendiameter van 8 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 15 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    8  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    PP
  • GEWICHT
    5  G
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving