Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-20X150X30-NBR heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 150 mm en een dikte van 30 mm. Het is gemaakt van NBR.
40 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?