Pneumatische afdichting PP-20X125X30-NBR
Verwijzing : PP-20X125X30-NBR
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-20X125X30-NBR heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 30 mm. Het is gemaakt van NBR.
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 3306-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 3306-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    125  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    PP
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving