Pneumatische afdichting PP-16X80X25-NBR75
Verwijzing : PP-16X80X25-NBR75
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-16X80X25-NBR75 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 25 mm. Het is gemaakt van NBR.
  34 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP2015-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP2015-P20
Kogellager - dubbele rij - PW30550032-CS-PFI PFI
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ PW30550032-CS-PFI
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    PP
  • HARDHEID
    75  S
  • GEWICHT
    197  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving