Pneumatische afdichting PP-16X50X20.50-NBR90
Verwijzing : PP-16X50X20.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-16X50X20.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 20.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Pneumatische afdichting - PP-16X50X20.50-NBR GEN
PNEUMATISCHE AFDICHTING PP-16X50X20.50-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    20.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    PP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    58  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving