Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-12X75X22.500-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 22.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
7 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?