Pneumatische afdichting PP-12X70X22-NBR90
Verwijzing : PP-12X70X22-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-12X70X22-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 22 mm. Het is gemaakt van NBR.