Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-12X190X35-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 190 mm en een dikte van 35 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (14 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?