Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-65X100X10-NBR90 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?