Pneumatische afdichting CL-25X90X20-3-NBR90
Verwijzing : CL-25X90X20-3-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-25X90X20-3-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 90 mm en een dikte van 20 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    10  G
Beschrijving